Płyniemy kajakiem na II Lubelski Kiermasz Turystyczny

maj 11, 2011

 

W dniach 7 – 8 maja 2011 roku na Placu Litewskim odbył się II Lubelski Kiermasz Turystyczny, którego organizatorem była Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie.

 

 

Lubelski Kiermasz Turystyczny jest jedną z największych imprez o charakterze turystycznym w województwie lubelskim, podczas której wystawcy przedstawiają swoją ofertę turystyczną. Plenerowa forma imprezy umożliwia mieszkańcom miasta i województwa lubelskiego zapoznanie się z turystyką, kulturą i kulinariami Regionu. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.

 

Lubelski Kiermasz Turystyczny stanowił kolejną wspaniałą okazję do promocji turystyki kajakowej, dlatego też nasz projekt: „Kajakiem po Bystrzycy i Wieprzu” również uczestniczył w imprezie. Mogli Państwo dokładnie zapoznać się z projektem poprzez ulotki dostępne na stoisku oraz obejrzeć na ekranie film promocyjny i spot reklamowy. Udzielaliśmy także informacji na temat organizacji spływów.

 

Dzieląc stoisko z Lokalną Grupą Działania organizowaliśmy wspólnie konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. spływy kajakowe czy nasze gadżety promocyjne.